Hizmetlerimiz

Yanlış çözümler ile yapılmış olan yalıtım işleri nedeniyle birçok ev ve iş yerleri su yalıtımı ve ısı yalıtımı sıkıntıları ile yüzyüze kalmıştır.

Deneyimli kadromuz ve çözüm odaklı iş anlayışımız ile tüm izolasyon, yalıtım, kaplama işleri ve iç/dış cephe boya uygulamalarını müşteri memnuniyeti odaklı ve profesyonellikten taviz vermeden gerçekleştiriyoruz.

Çatı ve Teras Izolasyonu

Çatı ve Teras Izolasyonu

Kullanıma açılması planlanan, teras olarak inşa edilmiş çatılarda, seramik vb. kaplama uygulaması tek başına su yalıtımı sağlamaz. Yalıtılmamış yüzeylerden sızacak su yaşanan alt katlarda konfor problemi yaratır. Terasların maruz kalacağı sıcaklık farklılıklarına da dayanıklı, elastik ürünlerle seramik vb. kaplamaların altına yapılacak su yalıtımı bu tür problemlerin önüne geçer.

Uzun ömürlü ve kaliteli bir su yalıtımı sistem oluşturarak tüm bu problemleri çözüyoruz.

Temel ve Perde İzolasyonu

Temel ve Perde İzolasyonu

Temel perde duvarları, toprak dolgusunun yapıldığı andan itibaren sızıntı suları, geçici veya sürekli basınçlı yeraltı sularına maruz kalır. Temel çevresinde yapılacak drenaj uygulamaları ancak yeraltı suyunun basıncını düşürmede etkili olur; betonun su geçirimsizlik katkıları ile hazırlanması ise tam bir su yalıtımı sağlamaz.

Temel izolasyonu yapılmamış binaların temelinde muhtemel rutubet, nem ve korozyona sebep olur. Bu da yapının ömrünü kısaltacak sonuçlara yol açar. İç mekanlarda oluşacak rutubet ve nem aynı zamanda yaşam kalitesini de düşürecektir.

Bohçalama Yöntemi, Membran Uygulama, Kristalize Uygulama ve Polimer uygulama çözümleri ile izolasyon problemlerini kökten çözüyoruz!

Islak Hacim İzolasyonu

Islak Hacim İzolasyonu

Sıklıkla kullanılan balkon ve teras gibi dış mekanlar veya mutfak, banyo, duş ve tuvalet gibi iç mekanlarda suya ve neme karşı tam koruma sağlayan çözümlerimizi inşaat aşamasında veya sonrasında, ihtiyacınıza göre AB standartlarında uyguluyoruz.

Havuz ve Su Deposu İzolasyonu

Havuz ve Su Deposu İzolasyonu

İçme suyu dahil tüm su depolarında ve kanallarında ya da havuz ve benzeri alanların yalıtımında dayanıklı ve güvenli kullanım imkanı sunuyoruz. İzolasyon sonrası seramik veya mozaik kaplama malzemelerinin yapıştırma ve derz dolgularının basınçlı su ve havuz kimyasallarına dayanıklı olmasına dikkat ederek, zorlu iklim koşullarında dahi sorunsuzca uzun yıllar kullanabileceğiniz su geçirimsiz izolasyon çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.

Isı ve Ses Yalıtımı

Isı ve Ses Yalıtımı

Yapıların tipine ve kullanım amacına göre ısı yalıtımı kadar ses yalıtımı da önem taşır. Özellikle yüksek yapılar, oteller ve toplu konutlar, okullar ve yurtlar, hastane ve huzurevleri gibi yapılarda taşyünü levhaları uygulayarak ısı ve ses yalıtımını kusursuz olarak sağlıyoruz.

Zemin Kaplama Sistemleri

Zemin Kaplama Sistemleri

Uygulandığı alanlarda hijyen ve temizliği kolaylaştıran bir sisteme sahip, bakteri oluşumuna ve üremesine karşı, beton,seramik ve doğal taş gibi zeminlerde kolaylıkla uygulanabilir ve zeminlerinizi nem, buhar, sızdırmazlık ve su geçirimsiz hale getiren çözümlerimizle hizmetinizdeyiz.

İç ve Dış Cephe Boya Uygulamaları

İç ve Dış Cephe Boya Uygulamaları

Profesyonel ekibimiz ve geniş ekipmanımız ile tüm boya işlerinizi yaşadığınız bölgeyi ve yapı özelliklerini göz önünde bulundurarak kusursuzca gerçekleştiriyoruz. Boya öncesi yüzey hazırlığını ve temizliğini dikkatlice uygulayıp uzun ömürlü çözümler sunuyoruz. Unutmayın boyada başarının anahtarı iyi hazırlık ve tecrübedir.

Bodrumda Karot Beton Delme Muğlada Uygun Fiyata Karot Ustaları Bodrumda Uygun Fiyata Karot Ustaları Muğlada Karotcular Bodrumda Karotcular Bodrumda Karot Delme Bodrumda Beton Kesme Ustaları Bodrumda Bina Yıkım Ustaları Bodrumda Bina Yıkım Muğlada Bina Yıkım Muğlada Karot Firmaları Bodrumda Karot Firmaları Bodrumda Karot Ustası Bodrumda Beton Kesme Muğlada Beton Kesme Muğlada Uygun Fiyata Karot Ustası Muğlada Karot Ustaları Bodrumda Karot Ustaları Bodrumda Karotcu Bodrum Karot Bodrumda Kimyasal Ankraj Ustaları Bodrumda Kimyasal Ankraj Beton Delme Asfalt Kesme Bodrum Bodrumda Derz Kesme Marmaris Karot Firmaları Datça Karot Firmaları Datça Karot Ustaları Kuşadası Karot Firmaları Kuşadası Karot Ustaları Aydın Karot Firmaları Milas Karot Ustaları Milas Karot Firmaları Datça Karotçu Beton Delme Bodrumda Kumlama Kumlama Bodrum Muğla Kumlama Döküm Kumlama Demir Kumlama Kumlama Firmalari Bodrum Epoksi Boya Karotçu Bodrum Milas Kumlama Datça Kumlama Kuşadasi Kumlama Kumlama Datça Marmaris Kumlama Bodrumda Otopark Boyama Bodrumda Asfalt Çizgisi Bodrumda Otopark Çizgisi Bodrum Otopark Çizgi İşlemleri Bodrum Otopark Boyama Yapan Firmalar Bursada Karot Ustaları Bursada Beton Kesme İnegölde Karot Firmaları Bozüyükde Karot Bozüyük Karot Firmaları İnegöl Karot Firmaları Orhangazi Karot Firmaları Mustafakemalpaşada Karot Mustafakemalpaşa Karot Firmaları Bozüyükde Beton Kesme Bursada Beton Kesme Bursada Karot Didim Karot Kuşadası Karot Marmaris Karot Çine Karot Nazilli Karot Aydın Karot Güvercinlik Karot Torba Karot Yalıkavak Karot Bitez Karot Ortakent Karot Gürece Karot Gölköy Karot Göltürkbükü Karot Gölköy Karot Gündoğan Karot Konacık Karot Yahşi Karot